Steelworx

Sprawdź, jak możesz do nas dotrzeć lub szybko się z nami skontaktować.

a

Kontakt

75-124 Koszalin, ul. Mieszka I /13, Poland

k.szadkowska@steel-worx.com
+48 693 407 167

FAQ

BIURO

ZAKŁAD PRODUKCYJNY / SHOW ROOM
Ul. Bohaterów Warszawy 4a,
75-211 Koszalin, Polska
TEL: +48 697 994 244

Brochures

PRESENTATION
SERVICES
ABOUT US
JAKI JEST CZAS REALIZACJI

To zależy od stopnia skomplikowania produktu. Średnio realizujemy projekty w okresie od 1-3 tygodni. Każdorazowo termin dostarczenia gotowego produktu konsultujemy z Klientem.

CZY REALIZUJEMY PROJEKTY NA TERENIE EU

Firma nieustannie się rozwija. Obecnie realizujemy projekty na terenie Polski, Belgii, Holandii. Aby być bliżej Klientów podczas wybranych etapów realizacji zamówienia (wizytacja pomieszczenia, pomiar, projekt, montaż) otworzyliśmy biuro w Antwerpii. Biuro obsługuje Klientów w języku niderlandzkim i angielskim

CZY REALIZUJEMY PROJEKTY INDYWIDUALNE

Mimo doświadczenia w produkcji szklanych drzwi i okien w stalowych ramach naszą dewizą jest: Przede wszystkim wsłuchiwać się w potrzeby Klientów. Dlatego też jesteśmy otwarci na projekty indywidualne.

CZY MOGĘ ODWIEDZIĆ FIRMĘ

Jesteśmy na etapie przygotowania stacjonarnego Showroomu, w którym Klienci będą mogli zapoznać się z naszą ofertą. Możliwa także będzie rozmowa z konsultantem lub projektantem.

JAK DOSTARACZACIE ZAMÓWIENIA

Gotowe zamówienia podlegają precyzyjnemu procesowi pakowania. Używamy specjalistycznych stojaków, folii streetch-wrap, papieru tektury falistej oraz odbojników ochronnych. Zamówienia dostarczamy do Klienta własnym transportem. Daje to możliwość ciągłej kontroli oraz bezstratnego przewozu gotowych komponentów.